IntlDate (1.2.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Language
ps: ژبه

en: Date
ps: نيټه

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند

en: Time zone
ps: مهال سيمه

en: Add format
ps: بڼه زیاتول

en: Save format
ps: بڼه خوندي کول
