IntlDate (1.2.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Language
sl: Jezik

en: Date
sl: Datum

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Time zone
sl: Časovni pas

en: Add format
sl: Dodaj format
