IntlDate (1.2.0) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Date format
vi: Định dạng ngày

en: Time zone
vi: Múi giờ

en: Pattern
vi: Mẫu

en: Format string
vi: Chuỗi định dạng

en: Add format
vi: Thêm định dạng

en: Save format
vi: Lưu định dạng

en: Custom date format updated.
vi: Đã cập nhật định dạng ngày giờ tự chọn

en: Custom date format added.
vi: Đã tạo định dạng ngày giờ tự chọn

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
vi: Tên máy là một chuỗi duy nhất bao gồm các ký tự thường, số và dấu gạch dưới.
