Invite (8.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Description
bg: Описание

en: None
bg: Не

en: Test
bg: Тест

en: Settings
bg: Настройки

en: Email
bg: Е-поща

en: Created
bg: Създадено

en: Authored by
bg: Написано от

en: Role
bg: Роля

en: Joined
bg: Регистриран
