Invite (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Description
el: Περιγραφή

en: None
el: Κανένα

en: Test
el: Δοκιμή

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Role
el: Ρόλος

en: Expiration
el: Λήξη

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Joined
el: Ημ. Εγγραφής

en: Data
el: Δεδομένα
