Invite (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Description
is: Lýsing

en: Settings
is: Setingar

en: Created
is: Stovnað

en: Authored by
is: Skrivað hevur

en: Role
is: Leiklutur

en: Machine name
is: Maskinnavn
