Invite (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Description
hu: Leírás

en: None
hu: Nincs

en: Test
hu: Teszt

en: Settings
hu: Beállítások

en: ID
hu: Azonosító

en: Email
hu: E-mail

en: Created
hu: Létrehozva

en: Authored by
hu: Szerző

en: Role
hu: Szerepkör

en: Email subject
hu: Email tárgya

en: Expiration
hu: Lejárat

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Editable subject
hu: Szerkeszthető tárgy

en: Choose whether users should be able to customize the subject.
hu: Legyen-e a felhasználóknak lehetősége megváltoztatni az email tárgyát?

en: Invite
hu: Meghívó

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Joined
hu: Csatlakozott

en: Data
hu: Adat

en: Will be filled with the time the invite was accepted upon registration.
hu: Akkor kerül kitöltésre, ha a meghívás elfogadásra került a csatlakozással.

en: Send Invitation
hu: Meghívás küldése
