Invite (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Description
oc: Descripcion

en: None
oc: Pas cap

en: Test
oc: Testar

en: Settings
oc: Paramètres

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Role
oc: Ròtle

en: Expiration
oc: Expiracion

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Data
oc: Donadas

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
