Invite (8.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (26 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: None
da: Ingen

en: Settings
da: Indstillinger

en: Email
da: E-mail

en: Created
da: Oprettet

en: Active
da: Aktiv

en: Sender
da: Afsender

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Role
da: Rolle

en: Email subject
da: Email emne

en: Expiration
da: Udløb

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Expired
da: Udløbet

en: Editable subject
da: Redigérbart emne

en: Choose whether users should be able to customize the subject.
da: Vælg om brugere skal kunne tilpasse emnelinjen.

en: Withdraw
da: Træk tilbage

en: Invite
da: Invitér

en: Changed
da: Ændret

en: Usage
da: Brug

en: Machine name
da: Internt navn

en: Joined
da: Indmeldt

en: Resend
da: Gensend

en: About
da: Om
