Invite (8.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Status
eo: Stato

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Description
eo: Priskribo

en: None
eo: Neniu

en: Settings
eo: Agordoj

en: ID
eo: Identigilo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Created
eo: Kreita

en: Active
eo: Aktiva

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Configuration
eo: Agordoj

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
