Invite (8.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Status
fi: Tila

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Description
fi: Kuvaus

en: None
fi: Ei mitään

en: Test
fi: Testi

en: Settings
fi: Asetukset

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Created
fi: Luotu

en: Active
fi: Voimassa

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Role
fi: Rooli

en: Email subject
fi: Sähköpostin otsikko

en: Expiration
fi: Voimassaoloaika

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Expired
fi: Vanhentunut

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Usage
fi: Käyttö

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Joined
fi: Liittyi

en: About
fi: Tietoja
