Invite (8.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Status
gl: Estado

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Description
gl: Descrición

en: None
gl: Ningún

en: Test
gl: Proba

en: Settings
gl: Axustes

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Created
gl: Creado

en: Active
gl: Activo

en: Authored by
gl: Creado por

en: Configuration
gl: Configuración

en: Role
gl: Rol

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Invite
gl: Invitar

en: Changed
gl: Cambiado

en: Usage
gl: Uso

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información
