Invite (8.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (18 entries)

en: E-mail
id: Email

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Description
id: Deskripsi

en: None
id: Tiada

en: Test
id: uji

en: Settings
id: Pengaturan

en: Created
id: Dibuat

en: Active
id: Aktif

en: Authored by
id: Ditulis oleh

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Role
id: Peran

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Changed
id: Berubah

en: Usage
id: Penggunaan

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Joined
id: Bergabung

en: About
id: Tentang
