Invite (8.x-1.0-beta2) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: None
mn: Байхгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Email
mn: Имэйл

en: Created
mn: Үүссэн

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
