Invite (8.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Description
ne: विवरण

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Active
ne: सक्रिय

en: Authored by
ne: लेखक

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
