Invite (8.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
nn: E-post

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Description
nn: Beskriving

en: None
nn: Ingen

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Created
nn: Laga

en: Active
nn: Aktiv

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Role
nn: Rolle

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
