Invite (8.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Description
ro: Descriere

en: None
ro: Nimic

en: Settings
ro: Setări

en: Email
ro: email

en: Created
ro: Creat

en: Active
ro: Activ

en: Sender
ro: Expeditor

en: Authored by
ro: Autor

en: Configuration
ro: Configurație

en: Role
ro: Rol

en: Expiration
ro: Data expirării

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Expired
ro: Expirat

en: Invite
ro: Invită

en: Changed
ro: Schimbat

en: Usage
ro: Utilizare

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Joined
ro: Înscris

en: Data
ro: Dată

en: About
ro: Despre
