Invite (8.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Description
sk: Popis

en: None
sk: Žiadne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Email
sk: E-mail

en: Created
sk: Vytvorené

en: Active
sk: Aktívny

en: Sender
sk: Odosielateľ

en: Authored by
sk: Autor

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Expiration
sk: Expirácia

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Expired
sk: Vypršané

en: Editable subject
sk: Upraviteľný predmet

en: Withdraw
sk: Odobrať

en: Changed
sk: Zmenené

en: Usage
sk: Využitie

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Joined
sk: Členom od

en: Data
sk: Údaje

en: About
sk: Informácie o

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
