Invite (8.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: E-mail
sv: E-post

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Description
sv: Beskrivning

en: None
sv: Ingen

en: Settings
sv: Inställningar

en: Email
sv: E-post

en: Created
sv: Skapad

en: Active
sv: Aktiv

en: Sender
sv: Avsändare

en: Authored by
sv: Författad av

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Role
sv: Roll

en: Email subject
sv: Ämnesrad för e-post

en: Expiration
sv: Utgångsdatum

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Invite
sv: Bjud in

en: Changed
sv: Ändrad

en: Usage
sv: Användning

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Joined
sv: Medlem

en: About
sv: Om

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
