Invite (8.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: E-mail
ta: மின் அஞ்சல்

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: None
ta: இல்லை

en: Test
ta: சோதனை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Authored by
ta: எழுத்தாளர்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Data
ta: தரவு

en: About
ta: பற்றி
