Invite (8.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (27 entries)

en: Status
tr: Durum

en: E-mail
tr: E-posta

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Description
tr: Açıklama

en: None
tr: Hiçbiri

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Email
tr: E-posta

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Active
tr: Etkin

en: Sender
tr: Gönderen

en: Authored by
tr: Yazan

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Role
tr: Rol

en: Email subject
tr: E-posta konusu

en: Expiration
tr: Son Kullanma Tarihi

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Expired
tr: Süresi dolmuş

en: Withdraw
tr: Geri al

en: Changed
tr: Değişti

en: Used
tr: Kullanılmış

en: Usage
tr: Kullanım

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Joined
tr: Katıldı

en: Data
tr: Veri

en: About
tr: Hakkında

en: Withdrawn
tr: Çekildi
