Invite (8.x-1.0-beta2) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Status
ur: حالت

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Description
ur: وضاحت

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Test
ur: ٹیسٹ

en: Settings
ur: ترتیبات

en: ID
ur: شناخت

en: Email
ur: ای میل
