Invite (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Description
az: İzahat

en: None
az: Yoxdur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Role
az: Rollar

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Machine name
az: Maşın adı
