Invite (8.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Status
be: Статус

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Description
be: Апісанне

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Test
be: Тэст

en: Settings
be: Налады

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Created
be: Створана

en: Active
be: Актыўна

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Configuration
be: Налады

en: Role
be: Роля

en: Expired
be: Выбег тэрмін

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Joined
be: Далучыўся

en: Data
be: Дадзенныя

en: About
be: Аб
