Invite (8.x-1.0-beta2) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: E-mail
bn: ই-মেইল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Description
bn: বিবরণ

en: None
bn: একটিও নয়

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Email
bn: ইমেইল

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে
