Invite (8.x-1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Description
bs: Opis

en: None
bs: Nijedan

en: Settings
bs: Postavke

en: Created
bs: Kreiran

en: Active
bs: Aktivan

en: Authored by
bs: Napisao

en: Role
bs: Uloga
