Invite (8.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Status
ca: Estat

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Description
ca: Descripció

en: None
ca: Cap

en: Test
ca: Prova

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: Active
ca: Actiu

en: Sender
ca: Remitent

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Configuration
ca: Configuració

en: Role
ca: Rol

en: Email subject
ca: Assumpte del correu electrònic

en: Expiration
ca: Venciment

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Expired
ca: Caducat

en: Changed
ca: Canviat

en: Usage
ca: Ús

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Joined
ca: Afegit

en: Data
ca: Dades

en: About
ca: Detalls

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
