Invite (8.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: E-mail
eu: E-posta

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Description
eu: Azalpena

en: None
eu: Bat ere ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: ID
eu: IDa

en: Email
eu: Eposta

en: Created
eu: Sortua

en: Active
eu: Aktiboa

en: Sender
eu: Bidaltzailea

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Role
eu: Rol

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Usage
eu: Erabilera

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Joined
eu: Sartuta

en: Data
eu: Datu

en: About
eu: (r)i buruz
