Invite (8.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Description
hr: Opis

en: None
hr: Nema

en: Settings
hr: Postavke

en: Email
hr: E-pošta

en: Created
hr: Stvoreno

en: Active
hr: Aktivno

en: Sender
hr: Pošiljatelj

en: Authored by
hr: Autor

en: Configuration
hr: Postavke

en: Role
hr: Uloga

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Usage
hr: Upotreba

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Joined
hr: Pridružio se

en: About
hr: Opis
