Invite (8.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: None
hy: Ոչ մի

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Role
hy: Դեր

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
