Invite (8.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Description
jv: Katrangan

en: None
jv: Nihil

en: Test
jv: Ujian

en: Settings
jv: Sétingan

en: Created
jv: Digawé

en: Active
jv: Aktif

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Role
jv: Parāgā

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Joined
jv: Nggabung

en: About
jv: Ngenani
