Invite (8.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: None
ka: არცერთი

en: Test
ka: ტესტი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Active
ka: აქტიური

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Role
ka: როლი
