Invite (8.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Description
kk: Сипаттама

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Test
kk: Тест

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Created
kk: Құрылған

en: Active
kk: Белсенді

en: Authored by
kk: Автор
