Invite (8.x-1.0-beta2) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: E-mail
ml: ഈ-മെയിൽ

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Description
ml: വിവരണം

en: None
ml: ഇല്ല

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Active
ml: സജീവമായ

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
