Invite (8.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်

en: About
my: အကြောင်း
