Invite (8.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: E-mail
th: อีเมล

en: Delete
th: ลบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: None
th: ไม่มี

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: ID
th: ไอดี

en: Email
th: อีเมล

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Expiration
th: วันหมดอายุ

en: Expired
th: หมดอายุ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Data
th: ข้อมูล

en: About
th: เกี่ยวกับ
