Invite (8.x-1.0-beta2) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Description
ug: بايانى

en: None
ug: يوق

en: Test
ug: سىناق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: About
ug: ھەققىدە
