Invoice Agent (szamlazz.hu) (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Prefix
et: Eesliide

en: Subject
et: Teema

en: Invoice
et: Arve

en: Do nothing
et: Ei tehta midagi
