Invoice Agent (szamlazz.hu) (8.x-1.0) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: Body
no: Brødtekst

en: Prefix
no: Prefiks

en: Subject
no: Emne

en: Invoice
no: Faktura

en: Note
no: NB!

en: Do nothing
no: Ikke gjør noe

en: Commerce
no: Handel
