Invoice Agent (szamlazz.hu) (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Body
sk: Text

en: Prefix
sk: Predpona

en: Subject
sk: Predmet

en: Invoice
sk: Faktúra

en: Note
sk: Poznámka

en: Do nothing
sk: Nerobiť nič

en: Commerce
sk: Obchod
