Invoice Agent (szamlazz.hu) (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Prefix
vi: Tiền tố

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Invoice
vi: Hóa đơn

en: Note
vi: Ghi chú

en: Do nothing
vi: Không làm gì
