Invoice Agent (szamlazz.hu) (8.x-1.1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Prefix
bg: Префикс

en: Subject
bg: Тема

en: File
bg: Файл

en: Note
bg: Бележка
