Invoice Agent (szamlazz.hu) (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Prefix
fr: Préfixe

en: Subject
fr: Objet

en: File
fr: Fichier

en: Invoice
fr: Facture

en: Do nothing
fr: Ne rien faire

en: Batch size
fr: Taille du lot
