Invoice Agent (szamlazz.hu) (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Prefix
ja: 接頭語

en: Subject
ja: 件名

en: File
ja: ファイル

en: Invoice
ja: 請求書

en: Note
ja: 注意

en: Do nothing
ja: 何もしない
