Invoice Agent (szamlazz.hu) (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Subject
lt: Tema

en: File
lt: Failas

en: Invoice
lt: Sąskaita
