Invoice Agent (szamlazz.hu) (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Prefix
da: Præfiks

en: Subject
da: Emne

en: File
da: Fil

en: Invoice
da: Faktura

en: Note
da: Bemærk
