Invoice Agent (szamlazz.hu) (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: Prefix
de: Präfix

en: Subject
de: Betreff

en: File
de: Datei

en: Invoice
de: Rechnung

en: Note
de: Hinweis

en: Do nothing
de: Nichts machen

en: Batch size
de: Stapelverarbeitungsgröße
