Invoice Agent (szamlazz.hu) (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Prefix
hi: उपसर्ग

en: Subject
hi: विषय

en: File
hi: फ़ाइल

en: Commerce
hi: व्यापार
