Invoice Agent (szamlazz.hu) (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Subject
pl: Tytuł

en: File
pl: Plik

en: Note
pl: Notatka

en: Do nothing
pl: Nie nie rób
