Invoice Agent (szamlazz.hu) (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Prefix
pt: Prefixo

en: Subject
pt: Assunto

en: File
pt: Arquivo

en: Invoice
pt: Fatura

en: Note
pt: Nota

en: Do nothing
pt: Fazer nada

en: Commerce
pt: Comércio

en: Batch size
pt: Quantidade de cupons
